Wolontariat

Cieszy nas, że chcesz się zaangażować w wolontariat podczas festiwalu Asymmetry 2015, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 30 IV -3.05.2015 r. Proszę o wypełnienie tego krótkiego formularza, który pozwoli nam zdobyć informacje, dzięki którym będziesz mogła / mógł podjąć się zadań odpowiadających Twoim umiejętnościom i dających Ci satysfakcję.

 

Praca wolontariusza podczas festiwalu Asymmetry wiąże się zarówno z obowiązkami, jak i niesie ze sobą korzyści. Zanim wypełnisz formularz, zapoznaj się z tym, czego oczekujemy od wolontariuszy i czego możesz oczekiwać od nas.

 

Obowiązki:

 

– punktualność

– wywiązywanie się ze zmian

– sumienne wykonywanie powierzonych zadań

– dyspozycyjność

 

 

Korzyści:

 

– darmowy wstęp na festiwal

– referencje

– ciepły posiłek

– koszulka Asymmetry

 

I oczywiście ciekawe doświadczenie i nowe znajomości.

 

Opis funkcji:

 

OPIEKA NAD ARTYSTAMI – odbiór z miejsca przyjazdu, pomoc w zameldowaniu, opieka na miejscu, dopilnowanie punktualności przybycia na próby. Wymagana znajomość języka angielskiego, punktualność oraz asertywność.

PRESS ROOM, PROMOCJA – pomoc w promocji festiwalu, obsługa mediów (wydzielanieakredytacji w czasie festiwalu), zamiana karnetów na opaski. Wymagana dyspozycyjność od lutego – pomoc kilka godzin w ciągu tygodnia w bieżących działaniach promocyjnych.

INFORMACJA – punkt kontaktowy dla uczestników festiwalu

TECHNIKA – asystowanie stagemanagerom – pomoc w przygotowaniu sceny na próby i koncerty

BRAMKA – sprawdzanie, czy wchodzący na festiwal posiadają bilet

CATERING – pomoc w przygotowaniu i rozniesieniu cateringu dla artystów

POMOC ORGANIZACYJNA – pomoc przy zadaniach bieżących w przygotowaniu festiwalu – wymagana dyspozycyjność od lutego, pomoc kilka godzin w ciągu tygodnia.

LOTNI – zapewnienie komunikacji pomiędzy działami w czasie festiwalu.

SZATNIA – obsługa gości